1770

WELCO ATC1770

Trubičkový drát pro návary s extrémní odolností otěru.

Výhody:

  • ATC1770 má dobré svařovací vlastnosti.
  • ATC1770 má extrémně vysokou otěruvzdornost.
  • ATC1770 lze obrobit pouze broušením.
  • ATC1770 případné trhliny v návaru neovlivňují otěruvzdornost.
  • ATC1770 je použitelný na všech běžných MIG svařovacích strojích.
  • ATC1770 dobře odolává navlhání při skladování.


Použití: těžební, důlní a ocelářský průmysl, návary nástrojů, těžké stavební a zemědělské stroje, řetězové dopravníky, míchací lopatky, rozmetací kola, cementárny, cihelny, pancéřování ploch a komponentů s požadavkem na vysokou odolnost vůči abrazi, dopravní šneky apod.

Oblast použití: WELCO ATC1770 je trubičkový drát plněný tavidlem s kovovým práškem. Je určený pro návary při opotřebení vysokým otěrem za středních rázů a tlaku. WELCO ATC1770 tvoří návary s hladkým povrchem zvláště vhodné pro extrémní otěr jemnými částicemi. Vysoká výtěžnost návarového kovu. Snadné ovládání svarové lázně, svarový kov neteče tak hustě jako materiály na bázi vysokého uhlíku a chrómu, netvoří se karcinogenní splodiny chrómu. Návar lze obrobit pouze broušením. Návarové housenky klást bez rozkyvu. Pro dostavbu chybějícího materiálu použít WELCO ATC1630. Trhliny na povrchu návaru jsou dány složením materiálu, ale nesnižují otěruvzdornost a vlastnosti návaru.

Svařovací vlastnosti: WELCO ATC1770 umožňuje svařování v ochranném plynu i bez ochranného plynu. POZOR ! Při přehřátí během svařování se tvrdost návaru snižuje! Předehřev na +200°C redukuje tvoření trhlin na minimum.

Tvrdost: 62 - 70 HRC po navaření

Ochranný plyn dle ČSN EN ISO 14175: M21: 80% Ar + 20% CO, nebo bez ochranného plynu.

Norma: EN ISO 14700: T Z Fe13.

Podrobné informace naleznete v technickém a bezpečnostním listu k produktu.

 

Soubory ke stažení

Poptávkový formulář