1771

WELCO 1771

Trubičková elektroda pro návary při opotřebení vlivem extrémního otěru a tlaku.

Výhody:

  • Extrémní tvrdost: 65 - 72 HRC.
  • Pro extrémní otěr.
  • Minimální smíchání se základním materiálem.
  • Snadno svařující.
  • Použitelná na tvrdé manganové i uhlíkové oceli.
  • Snadné zapálení i opětovné zapálení oblouku.

 

Použití: dopravní šneky,  zemní vrtáky,  dopravníky koksu,  zuby bagrů,  frézy na asfalt,  míchačky,  vrtací stroje,  důlní frézy a vrtáky,  papírenské stroje,  stroje v cihlářském a keramickém průmyslu.

Oblast použití: WELCO 1771 je postavena na wolfram - karbidové bázi. Návary jsou extrémně tvrdé a zvláště vhodné jako ochrana proti otěru vlivem písku, zeminy, cementu, solí, dřeva, asfaltu, papíru, keramiky, skla, jílu, uhlí, uhelného prachu apod. WELCO 1771 je použitelná pro návary na uhlíkové i manganové oceli.

Svařovací vlastnosti: WELCO 1771 je použitelná i pro svařování v pozicích. Nízký svařovací proud zaručuje minimální smíchání se základním materiálem.

Tvrdost po navaření: 60 - 70 HRC, Tvrdost karbidů 2000 - 2400 HV.

Návod ke svařování: Pro nástroje citlivé na vznik trhlin je doporučen předehřev na 200 - 300°C. Středně dlouhý oblouk při strmém vedení elektrody. Při navařování dvou vrstev je vhodné, aby celková tloušťka návaru nepřesáhla 4 mm. Při navařování nelegovaných uhlíkových ocelí je doporučena mezivrstva WELCO 1630S. Po navaření zajistěte pomalé ochlazování. Návar je obrobitelný pouze broušením (Si-karbid kotouč).

Druh proudu: AC / DC+

Norma: DIN 8555 / E 10-UM-70 CZ; EN 14700 / E Fe 15-70-cgt.

Podrobné informace naleznete v technickém listu k produktu.

Soubory ke stažení

Poptávkový formulář