1252

WELCO 1252

Svářečská respirační polomaska.

Výhody:
 

  • Nízký profil polomasky umožňuje použití ve většině svářečských masek.
  • Filtry zaručují 99,7% filtraci vzduchu.
  • Skládané filtry mají velkou plochu pro nízký dýchací odpor bez ohledu na 
  • vlhkost vzduchu. Velký výdechový ventil usnadňuje dýchání.
  • Tělo respirátoru vyrobeno z kvalitních dermatologicky testovaných materiálů.
     

Použití:  WELCO 1252 je respirační polomaska, speciálně navržená pro svářečské práce. Patentovaný P100 skládaný filtr s velkou plochou umožňuje  má nízký dýchací odpor. Maximalizuje efektivitu bez ohledu na vlhkost a prodlužuje životnost filtru. Účinnost filtrace vzdušných částic je 99,7%.
P100 filtry jsou velmi odolné vůči oleji a poskytují filtraci vzdušných částic, včetně pevných prachových částic, kovových par, mlhy a díky vnitřní uhlíkové vrstvě i zápachů. Ideální ochrana pro většinu svářečských aplikací a také pro broušení a leštění. Filtry poskytují ochranu před šestimocným chrómem (nerezová ocel), oxidem zinečnatým (pozinkovaná ocel), manganem, hliníkem, niklem, oxidem železa, mědi, kadmia, olova a berylia .
Ergonomický tvar masky s nízký profilem minimalizuje mrtvý vzdušný prostor, aby se uživateli cítil pohodlně. Velký zpětný vypouštěcí ventil usnadňuje dýchání. Tenký design umožňuje použít polomasku pod většinu svářečských kukel včetně WELCO 1250 a zároveň maximalizuje zorné pole.
Čtyřbodové páskové upevnění na hlavu poskytuje maximální komfort při použití. Kvalitní konstrukce z lékařsky kvalitních materiálů - latexu a silikonu, které jsou bez zápachu a antialergenní.
 

Norma:  NIOSH Certification - 42 CFR part 84 

Soubory ke stažení

Poptávkový formulář