Novinky

Kurzy oprav nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz

Kurzy oprav nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz

Základní a specializované kurzy s rozšířením pro opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz. Odkaz na nabídku a přihlášky ZDE

Ocele používané pro výrobu nástrojů a forem jsou z hlediska klasického svařování vzhledem k vysokému obsahu uhlíku považovány za nesvařitelné. Avšak správným postupem svařování a volbou vhodného přídavného svařovacího materiálu lze tyto nástroje a formy nejen úspěšně opravovat, ale i zvýšit jejich životnost.

Proto naše firma ve spolupráci se svářecí školou, nabízí základní kurz a také specializovaný kurz s možností pro neznalé svařování, zaškolit se v dané metodě svařování s rozšířením renovace nástrojových ocelí metodou TIG v údržbářských provozech.

Základní kurz je určený pro pracovníky neznalé metod svařování provádějící opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz. Kurz trvá čtyři dny a je rozdělen na teoretickou a praktickou část.
Specializovaný kurz je určený pro pracovníky provádějící opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz. Kurz trvá dva dny a je rozdělen na teoretickou a praktickou část.

Zpět