Novinky

Kurz opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz

Kurz opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz

Nabízíme specializovaný kurz pro opravy a renovace nástrojů a forem

Ocele používané pro výrobu nástrojů a forem jsou z hlediska klasického svařování vzhledem k vysokému obsahu uhlíku považovány za nesvařitelné. Avšak správným postupem svařování a volbou vhodného přídavného svařovacího materiálu lze tyto nástroje a formy nejen úspěšně opravovat, ale i zvýšit jejich životnost.

Proto naše firma, která se zabývá prodejem speciálních svařovacích materiálů pro opravy a renovace nabízí také specializovaný kurz:

Opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG a TIG-mikropulz.

Kurz je určený pro pracovníky provádějící opravy nástrojů a forem svařováním metodou TIG. Kurz trvá dva dny a je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V teoretické části (5 hod.) se pracovníci seznámí s problémy při svařování nástrojových ocelí a jejich řešením. V praktické části (11 hod.) si pak osvojí správné postupy svařování vedoucí k úspěšnému provedení oprav nástrojů a forem. V průběhu kurzu pracovníci obdrží veškeré materiály potřebné pro výuku. Na závěr kurzu, po přezkoušení, obdrží každý pracovník osvědčení o absolvování kurzu.

Školící středisko má kapacitu pro výuku 4 pracovníků. Ubytování pouze zajišťujeme, (hotel ca 30m od sídla firmy) cena ubytování a stravování není zahrnuta v ceně kurzu a účastníci si ji hradí individuálně.

Cena dvoudenního kurzu pro:

  • stávající zákazníky naší firmy (min. 1rok): 14 900 Kč / osobu
  • nové zákazníky: 16 900 Kč / osobu

Přihláška ke kurzu opravy nástrojů a forem - pdf ke stažení

Případné dotazy a termíny školení: Petr Malík
Vedoucí školícího střediska a odborný garant: Petr Malík 
Tel.: +420 572 637 924
Mobil: +420 602 717 429
E-mail: malik@welco.cz

Zpět